Zobacz jak powstają emocje malowane światłem

IPB Decoration to kompleksowy producent dekoracji. W naszej firmie proces powstawania dekoracji rozpoczyna się od pomysłu w głowie projektanta, a kończy na gotowych elementach zainstalowanych u klienta.

Nasza firma dzieli się na dwie połowy, które sprawiają że potrafimy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Z jednej strony nasza firma to ludzie niespotykanie kreatywni - "The thinkers". W ich głowach powstają najbardziej niesamowite pomysły. Z drugiej strony, nasz zespół to inżynierowie, monterzy i najlepsi specjaliści produkcyjni - "The implementers".

Projekt

Podejmujemy się projektów o najwyższym stopniu trudności, w takich obszarach jak kalkulacje obciążenia konstrukcji, projekt graficzny, projekt w przestrzeni oraz spektakl świetlny. Na etapie projektu świadczymy doradztwo w obszarze Art & Technology.

Produkcja

Kolejnym z czynników, który pozwala realizować nam nawet najtrudniejsze projekty jest dobrze wyposażona i nowoczesna produkcja, podzielona na kilka działów takich jak projektowy, dział stali, dział aluminium, igliwie, florystyka oraz elektryka.

Logistyka

Powietrze, ziemia, ocean - nie boimy się żadnego z rodzajów transportu i używamy do tego najnowszych technologii. Nasze produkty są zawsze odpowiednio zabezpieczone i trafiają do klientów w idealnym stanie. W ciągu roku, nasze dekoracje są dostarczane do prawie 60 krajów.

Montaż i Demontaż

Sztukę montażu i demontażu dekoracji opanowaliśmy do perfekcji. Montowaliśmy nasze produkty w najbardziej wymagających przestrzeniach architektonicznych. Podejmiemy się każdego wyzwania.

Magazynowanie

Kiedy zdemontujemy dekoracje, a nasz klient nie ma przestrzeni by przechować je do kolejnego sezonu, udostępniamy nasze magazyny. Każdy z produktów zostaje odpowiednio zabezpieczony, tak żeby co roku wyglądał idealnie.

Wynajem

Dla klientów, którzy nie chcą zakupić dekoracji na własność, udostępniamy magazyn dekoracji gotowych do wypożyczenia. Skontaktuj się z naszym specjalistą i zapytaj o tę opcję.