IPB Decoration od 25 lat tworzy aranżacje "malowane światłem". Opowiadamy wyjątkowe historie, wzbudzamy niezapomniane emocje. Jesteśmy partnerami w realizacji strategii marketingowych miejsc i obiektów. Sprawiamy, że miasta ożywają i nabierają odświętnego wymiaru, galerie handlowe są chętniej odwiedzane, a eventy nabierają prestiżu. Zapraszamy do wejścia z nami do świata wrażeń, które zachowuje się w tych najważniejszych wspomnieniach.

"W naszej firmie najważniejszym szefem jest nasz klient. A każdy rozumie, że to co robi jest częścią całości, która musi być najwyższej jakości."

— Bogdan Sawicki, Prezes IPB Decoration

411

W tym roku nasz zespół przekroczył 400 osób, pracujących w ciągu sezonu. Produkcja dekoracji najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów z całego świata, wymaga zespołu idealnego. Dbamy o to, żeby nasza firma była zbudowana z prawdziwych pasjonatów obszarów, w których się specjalizują.

Nasza siedziba

Globalny zasięg

IPB Decoration dostarcza swoje rozwiązania i produkty dekoracyjne na wszystkie kontynenty. Nasz asortyment i potencjał projektowy pozwalają na realizację projektów dla najbardziej prestiżowych miejsc i obiektów w ponad 55 krajach na całym świecie, m.in. w Japonii, RPA czy Brazylii.

Zobacz jak pracujemy