INTRO Festival 2019 - kolejny raz rozświetliliśmy Racibórz!

Racibórz po raz kolejny rozbłysł festiwalem świateł i wybrzmiał świetną, elektroniczną muzyką. INTRO Festival za nami!

Jesteśmy znani z tego, że angażujemy się w ciekawe i oryginalne projekty. Takim właśnie przedsięwzięciem od lat jest raciborski INTRO Festiwal, który także w tym roku przystroiliśmy naszymi figurami. Tegoroczna edycja była w naszym wykonaniu o wiele bardziej spektakularna, gdyż poza tradycyjną strefą IPB, w której park zmienił się w zaczarowany kolorowymi światłami las, rozświetliliśmy także brzeg rzeki tuż przy Zamku Piastowskim.

Nasze geometryczne figury oraz przykuwający oko logotyp festiwalu okazały się pełnić rolę swoistej wizytówki festiwalu, znajdując miejsce w relacjach zdjęciowych nie tylko obecnych na wydarzeniu mediów, w filmach promujących i podsumowujących wydarzenie, ale także – a może przede wszystkim – samych uczestników INTRO. Selfie z świecącym logo magicznie odbijającym się w rzece Odrze zalały media społecznościowe, pokazując jak wiele wnieść może dobrze przemyślana i oświetlona dekoracja podczas tego typu eventów.

Jeśli szukasz rozwiązań iluminacyjnych dla swoich eventów, nie wahaj się i skontaktuj z nami – na pewno znajdziemy rozwiązanie, które wszystkich zachwyci!