Szanowni Państwo!

Naszą misją jest twórcze upiększanie przestrzeni, w której żyjemy – za pomocą światła, barwy i formy. Razem z Państwem przez ostatnie dwie dekady wykreowaliśmy świąteczną atmosferę w tysiącach miejsc w Polsce, Europie i na świecie.

Boże Narodzenie to czas, w którym – bez względu na etap życia – można oddać się świątecznej magii i w pełni odczuwać nastrój chwili. Spokojna, a zarazem podniosła atmosfera zachęca do dostrzegania  piękna w każdym najmniejszym detalu.  W ten wyjątkowy czas każda przestrzeń miejska stanie się krainą marzeń – migoczącą paletą ciepłych i chłodnych barw, która przypomina o wszystkim tym, co znika w codziennym pędzie życia.

Zachęcamy do tego, by zanurzyli się Państwo w nostalgicznych obrazach i dali się uwieść magii połyskujących iluminacji. W otwarciu się na nowe doznania pomogą nasze świąteczne konstrukcje, na przykład prezenty z przejściem oraz wyróżniające się elementy masterpiece. Ornamentacyjne przewieszki i połyskujące kompozycje elewacyjne sprawią, że w każdym z nas na nowo obudzi się beztroska radość. Nasze produkty podkreślą wyjątkowość przestrzeni miejskich (w tym świątecznych miejskich jarmarków oraz otwartych lodowisk, parków) .

Emocje malowane światłem już od ponad 25 lat rozbudzają naszą kreatywność i motywują do dalszej pracy nad atrakcyjnymi motywami dekoracyjnymi. Jesteśmy dumni, że możemy robić to nadal, współpracując z obecnymi i nowymi Klientami.

Dziękujemy.

IPB podpis