Przy ulicy Pyskowickiej 6 w Zabrzu dzieje się prawdziwa magia. To właśnie tutaj, w przemysłowej części miasta, powstają śmiałe koncepcje dekoracyjnych iluminacji, które wcielamy w życie w ulokowanym nieopodal zakładzie produkcyjnym, a następnie prezentujemy w showroomie. Czemu warto nas odwiedzić?

Przysłuchując się potrzebom naszego zespołu i uwzględniając industrialny klimat Zabrza, stworzyliśmy nowoczesną, loftową przestrzeń, która sprzyja tworzeniu i dobrym relacjom.

Elastyczna przestrzeń bez barier

Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych branż, ale łączy nas jedno – troska o tworzenie efektownych iluminacji, które wzbudzą emocje, zgodnie z naszym hasłem: Emocje malowane światłem.

Ten wspólny cel realizujemy w przestrzeni, w której wzajemnie się widzimy. Duże okna sprawiają, że dociera tu duża ilość dziennego światła. Praca w dobrze oświetlonych przestrzeniach pobudza do twórczego działania – to ważne zwłaszcza w naszej branży. Z tej inspiracji powstają nasze kolekcje iluminacji.

Zdecydowaliśmy, że cała koncepcja siedziby IPB Decoration będzie stać w zgodzie z ideą elastycznej przestrzeni biurowej, bez podziałów i ograniczeń. To rozwiązanie wpływa na pozytywne relacje między pracownikami i zwiększa efektywność pracy. Brak barier przestrzennych to brak barier międzyludzkich.

Biuro, które sprzyja… wypoczynkowi

Nie samą pracą człowiek żyje. A podczas odpoczynku do głowy także wpadają ciekawe pomysły. Właśnie dlatego w siedzibie IPB mamy  pomieszczenia przeznaczone do „burzy mózgów”, wspólną kuchnię i duży stół do dyskusji.

Klimat zespołowej współpracy budują także hamaki i wygodne pufy. Mamy nawet ściankę wspinaczkową! Czy można pokusić się o bardziej przyjazną przestrzeń do pracy?

Relaksująca zieleń

Nasze biuro w sposób dosłowny nawiązuje do projektów, które tworzymy. Na co dzień projektujemy dekoracje z igliwiem, więc nie powinno dziwić, że mamy własną całoroczną choinkę. Dobrą atmosferę tworzy również ściana z mchu.

Zielone, roślinne dekoracje przenoszą do magicznego świata fantazji. Takie naturalne elementy krajobrazu biurowego nie tylko – w sposób dosłowny – odwołują się do naszej działalności, ale też sprzyjają pracy umysłowej.

Żywa, dynamiczna przestrzeń

Rozległe tereny należące do IPB Decoration to tak naprawdę nasz „poligon doświadczalny”, na którym często testujemy nowe prototypy. Specjalnie z myślą o naszych Klientach sprawdzamy, jak w praktyce prezentują się nasze dekoracje świetlne. Stale wprowadzamy nowe rozwiązania i wdrażamy innowacyjne technologie, co znajduje też odzwierciedlenie
w naszych dynamicznie rozwijających się przestrzeniach. Tutaj nie ma miejsca na nudę.

Uznaliśmy, że klimat industrialny idealnie współgra
z atmosferą Zabrza. W tym stylu zaprojektowaliśmy nasze najbardziej reprezentatywne przestrzenie, czyli biuro i showroom, do których serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

Dziękujemy.

IPB podpis